Organisatie

Secretariaat en administratie
Mireille Lekransy en Hanneh ten Berge | secretariaat@villazebra.nl

Publieksbegeleiding en museumvloer
Evelien Geukes - coördinator publieksbegeleiding | evelien@villazebra.nl
Marjolein Kempers - baliemedewerker | post@villazebra.nl
Indra Welman - baliemedewerker | post@villazebra.nl
Dina Rashid - baliemedewerker | post@villazebra.nl

Directie

Ineke Lindner - algemeen directeur | directie@villazebra.nl

Programma
Jolanda Bouman - programmamaker 7-12 jr | jolanda@villazebra.nl
Georgette van Oosten - projectcoördinator en programmamaker 3-6 jr | georgette@villazebra.nl

Educatie
Ester Huijnen - coördinator onderwijs | ester@villazebra.nl
Art Collart - educatiemaker en coördinatie Kinderpanel | art@villazebra.nl
Marijke van Zuilen - educatief medewerker | marijke@villazebra.nl


Marketing en communicatie
Hindele Boas - coördinator marketing en communicatie | communicatie@villazebra.nl
Marjolein Roozen - campagnemaker De Moestuin | marjolein@villazebra.nl

Technisch beheer en IT
Rob Berendse | techniek@villazebra.nl

Contact

Bezoek- en postadres:
Stieltjesstraat 21
3071 JV ROTTERDAM

Telefoon 010 - 241 17 17 (museum)
Telefoon 010 - 241 17 15 (kantoor)
E-mail post@villazebra.nl
Facebook: www.facebook.com/villazebra

ANBI
Villa Zebra ofwel Stichting Kinderkunsthal Rotterdam is een culturele ANBI. Lees meer...

Kamer van koophandel:
41136516

Bankrekeningnummer:
IBAN NL80 INGB 0004 3596 03 t.n.v. Stichting Kinderkunsthal Rotterdam - BIC INGBNL2A

Btw-nummer
NL806607336B01