Organisatie

Ontmoet het kleine, hechte team van Villa Zebra. Met elkaar bedenken en produceren we tentoonstellingen, workshops, educatief materiaal en projecten op school en in de wijk.
Meedoen? Klik hier voor vacatures.

Secretariaat en administratie
Mireille Lekransy – secretariaat@villazebra.nl

Programma
Jolanda Bouman – programmamaker 7-12 jr | jolanda@villazebra.nl
Georgette van Oosten – projectcoördinator en programmamaker 2-6 jr | georgette@villazebra.nl

Educatie
Ester Huijnen – coördinator onderwijs | ester@villazebra.nl
Marijke van Zuilen – educatief medewerker | marijke@villazebra.nl

Zakelijke leiding
Marleen de Bruijne | Zakelijk leider | directie@villazebra.nl

Communicatie
Anneke Kortleve | communicatiemanager | communicatie@villazebra.nl

Publieksbegeleiding en museumvloer
Evelien Geukes – coördinator publieksbegeleiding | evelien@villazebra.nl
Alfa Pasalbessy – baliemedewerker | post@villazebra.nl
Indra Welman – baliemedewerker | post@villazebra.nl

Technisch beheer en IT
Rob Berendse | techniek@villazebra.nl

Villa Zebra Kinderpanel
Éboué, Fay, Isis, Kiki, Kimani, Leyla, Maurits, Mijke, Nisa en Tijmen | post@villazebra.nl
> klik hier voor meer informatie over het Kinderpanel

Bestuur
Gerard van Drielen – voorzitter
Tabitha Mann – secretaris/penningmeester
Fianne Konings – bestuurslid