Organisatie & ANBI-verklaring

Ontmoet het kleine, hechte team van Villa Zebra. Met elkaar bedenken en produceren we tentoonstellingen, workshops, educatief materiaal en projecten op school en in de wijk. 


Meedoen? Klik hier voor vacatures.

Directie
Lucie Kuijpers – algemeen directeur – directie@villazebra.nl

Secretariaat en administratie:
Mireille Lekransy – secretariaat@villazebra.nl

Facturen:
Mireille Lekransy – facturen@villazebra.nl

Programmering
Jolanda Bouman – programmamaker | jolanda@villazebra.nl

Educatie
Marijke van Zuilen – educatief medewerker | post@villazebra.nl

Marketing, communicatie & PR
Nina Aelbers | nina@villazebra.nl

Publieksbegeleiding
Jade Cadogan – baliemedewerker | balie@villazebra.nl
Emily van Dijk – baliemedewerker | balie@villazebra.nl
Anouschka Pessy – baliemedewerker | balie@villazebra.nl
Ester Huijnen – planning en reserveringen | ester@villazebra.nl

Vrijwilligers
Jade Cardogan – balie@villazebra.nl
Ester Huijnen – ester@villazebra.nl

Technisch beheer
Rob Berendse | techniek@villazebra.nl

Bestuur
Marleen Lamers – voorzitter
Laurette Vermeulen – secretaris
Pascal van Dijk – penningmeester
Tabitha van den Ende – algemeen lid
Yashira Groenendijk – algemeen lid
Alysia Lima- Martins – algemeen lid

—-

ANBI/JAARSTUKKEN/BELEIDSPLAN

ANBI-verklaring: ANBI Villa Zebra

Jaarrekening 2021
Jaarverslag 2021
Jaarrekening 2020
Jaarrekening 2019
Jaarverslag 2019
Jaarrekening 2018
Jaarverslag 2018

Meerjarenbeleidsplan Villa Zebra 2021-2024
Subsidieverantwoording Villa Zebra