Het team

Ontmoet het kleine, hechte team van Villa Zebra. Met elkaar bedenken en produceren we tentoonstellingen, workshops, educatief materiaal en projecten op school en in de wijk.

Meedoen? Wij hebben de volgende vacatures:
Vrijwilligersfuncties
Stageplaatsen

Directie
Lucie Kuijpers | directie@villazebra.nl

Secretariaat en administratie
Ute Brandes | secretariaat@villazebra.nl

Facturen
Jihane Rehmi | facturen@villazebra.nl

Educatie
Marijke van Zuilen | marijke@villazebra.nl
Hester van Spijk | hester@villazebra.nl

Vakdocenten
Ana Glisic, Tom L’istelle, Vanessa Obinu, Harry Schumacher, Jenny van Weezendonk en Lyanne Liest

Marketing, communicatie & PR
Nina Aelbers | nina@villazebra.nl

Publieksbegeleiding
Jade Cadogan | balie@villazebra.nl
Emily van Dijk | balie@villazebra.nl
Marijn Fokkema | balie@villazebra.nl

Planning & reserveringen
post@villazebra.nl

Vrijwilliger coördinatie
Jade Cadogan | jade@villazebra.nl

Groepsbezoeken
Ester Huijnen | ester@villazebra.nl

Verhuringen
Emily van Dijk | emily@villazebra.nl

Personeelszaken
Eelco Wijers | personeelszaken@villazebra.nl

Technisch beheer
Rob Berendse | techniek@villazebra.nl
Robin van Hamburg | techniek@villazebra.nl

Bestuur
Marleen Lamers | voorzitter | LinkedIn (per 1/9 met zwangerschapsverlof)
Laurette Vermeulen | secretaris | LinkedIn
Pascal van Dijk | penningmeester | LinkedIn
Tabitha van den Ende | algemeen lid | LinkedIn


ANBI/JAARSTUKKEN/BELEIDSPLAN

ANBI-verklaring: ANBI 2022 Villa Zebra

Jaarrekening 2022
Jaarverslag 2022
Jaarrekening 2021
Jaarverslag 2021
Jaarrekening 2020
Jaarrekening 2019
Jaarverslag 2019
Jaarrekening 2018
Jaarverslag 2018

Meerjarenbeleidsplan Villa Zebra 2021-2024
Subsidieverantwoording Villa Zebra


PRIVACY STATEMENT:

Zodra je onze website bezoekt of contact met ons opneemt, ontvangen we informatie over jou. In deze www.villazebra.nl
privacyverklaring leggen we uit wat we met die informatie doen. Lees hier verder.